ביצועים גבוהים

הענן של LiveDNS כולל מערך אחסון מקצועי מבית HPE המבוסס על חומרת SSD המספק לנו מיליוני IOPS, ביצועים גבוהים ושרתים וירטואליים מהירים.

Cloud VPS

שרידות מלאה

כל הענן בנוי בתצורה המאפשרת לנו שרידות מקסימלית. לכל רכיב בענן קיים רכיב זהה העובד במקביל, החל מקווי התקשורת, דרך הנתבים ועד ל storage.

Cloud Platform

תשתיות מאובטחות

הענן של החברה פועל תחת חוות שרתים מאובטחת הן ברמה הפיזית והן ברמת התקשורת. כל השרתים הוירטואליים מאובטחים כנגד התקפות DDoS.

Global Datacenters

הפעלה מהירה

ממשק הניהול אותו פיתחנו בשילוב מנגנון אוטומציה מעולה מאפשרים לנו הקמת שרת וירטואלי אמין וזמין עם כל ההגדרות הנחוצות תוך דקות ספורות.

Cloud Products

ניטור מערכות 24/7

כל ציוד המחשוב המשמש את הענן מנוטר 24/7/365 ממספר מיקומים בעולם. לכל שרת וירטואלי קיים מנגנון המאפשר קבלת התראות אישיות לבעל השרת.

Support Portal

ממשק ניהול חדשני

ממשק הניהול החדשני שלנו לענן מאפשר ניהול עצמאי לחלוטין של השרת וכן ביצוע פעולות הרחבת שירותים, קבלת חשבוניות, פתיחת קריאות שירות ועוד.

Cloud Dashboard

הגנת DDoS כלולה לכל השרתים

הרשת שלנו מוגנת באמצעים מובילים כגון מכונות מתקדמות של Arbor Networks ונוספות להגנת DDoS לשם הבטחת זמינות גבוהה של כל השרתים הוירטואליים הפועלים תחת הענן של LiveDNS. מערכות ההגנה מוגדרות בצורה מיטבית לשם הפעלת מיטיגציה און ליין על סמך זיהוי אמיתי של התקפות רשת מבוזרות. במסגרת רכישת שרת וירטואלי, לקוחותינו נהנים מהגנת DDoS עד 10Gbit ובכך נהנים משרידות גבוהה כמו גם בחיסכון במשאבי רשת כגון תעבורה עודפת וניצול מעבדי שרת וזכרון.

במקרים של התקפות נרחבות יותר, מנגנוני ההגנה שלנו מבצעים IP Route Null0 בצמתי הקשר השונים אליהם אנו מחוברים בעולם, על למנוע לחלוטין את התעבורה העוינת שמטרתה להזין ולהפיל את השירות.

סוגי תקיפות מוגנות:

 • TCP/UDP Floods
 • HTTP GET/POST Floods
 • UDP Fragmentation
 • XOR DDoS
 • NTP/DNS Amplification
 • SSDP/UPNP Responses
 • Chargen Responses
 • SNMP Responses
 • Invalid port numbers
 • Connection holding
 • HOIC and LOIC
 • Spoofed SYN

מעוניין בהגנת WAF לאתר?

שירות CloudFlare PRO

₪80/ חודש
 • ביצועים מהירים יותר לאתר
 • אופטימיזציה למובייל
 • הגנת WAF– פיירוול אפליקטיבי
 • סטטיסטיקות כמעט בזמן אמת
 • מערכת DNS מבוזרת

הקמה מיידית של שירותי ענן ברחבי העולם

הענן שלנו מבוזר ב 5 יבשות וב 17 חוות שרתים שונות בעולם, כך שלקוחותינו יכולים לבחור להקים את שירותי הענן שלהם בכל מקום על פני הגלובוס באופן מיידי בהתאם לצורך הספציפי של השרות אותו הם מתכוונים להפעיל תחת משאבי המחשוב שיוקצו להם. הרשת שלנו מאופיינת בזמן שיהוי (Latency) נמוך במיוחד ובחיבורי 10Gbit דרך שותפי ה Peering שלנו בעולם.

התרחבות מתמדת ושיפורים תכופים

צוות ההנדסה שלנו פועל סביב השעון כדי להרחיב ולנטר את פעילות הענן ואת משאביו וכדי לגרום לשרידות מקסימלית לכל השירותים. אנו פועלים כל העת להתרחבות למיקומים נוספים בעולם ולהוספת שירותים ורכיבים נוספים לתועלת כלל לקוחותינו.

מגוון רחב של מערכות הפעלה והפצות

מנגנון האוטומציה שפיתחנו מאפשר הקמת שרת וירטואלי תוך 60 שניות תוך בחירה ממגוון מערכות הפעלה Windows ושלל הפצות Linux. לכל לקוח מוקצה ממשק ניהול אישי המאפשר לו לנהל את כלל השירותים שלו ולהגדיר פעולות הרחבה אוטומטיות (Auto Scale) של משאבים בכפוף להגדרות מוכנות המותאמות אישית מראש.

תצורת הענן שלנו מאפשרת לנו שרידות וזמינות של 99.9% ומעלה לציוד התקשורת והחומרה ובכך להימנע כמעט לחלוטין ממצבי Downtime.

משאבי שרתים אבטחת מידע אוטומציה ובקרה
vCPU DDoS Protection Self-Provisioning
RAM NGFW Auto Scale
Storage WAF Monitoring
Bandwidth SSL Backup

לקוחות ממליצים

אנו משרתים נאמנה ובהצלחה עשרות אלפי לקוחות על בסיס יומיומי שוטף. שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום הינם השקט הנפשי שלכם, בואו והצטרפו אל לקוחותינו המרוצים ונעמוד לרשותכם.

"לחֱבְרֶה המקסימים ב LiveDns Ltd, תודה על השרות הנפלא על העזרה והעצה שתמיד ניתנת עם כל הנשמה והרצון הטוב. לא אכזבתם ולו פעם אחת במשך השנים שאנו עובדים יחד. נהנית משיתוף הפעולה והעבודה אתכם."
אחסון אתרים

ליאורה
חברת זכאי.קום

"יגאל וצוות LiveDns
לאחר חודשים של עבודה מאומצת, אנו מגיעים, בעזרת שיתוף פעולה מלא מצדכם, לאתר LastPrice , איכותי, אמין , חזק, מעוצב, ונוח לשימוש הגולש.
אלפי תודות לכולכם, ובמיוחד ליגאל שתמיד דואג לפתור כל בעיה על הצד הטוב והמקצועי ביותר, לשפר, להציע, ולסדר!
אנו מאחלים לכם איחולי הצלחה, ומודים לכם על כל השירות.
ללא כל ספק, חלק נכבד מהצלחת האתר, נזקף לזכותכם! היתה זו הבחירה הנכונה לבחור LiveDns."
אחסון אתרים

ליאור חמו
מנהל אתר המכירות LastPrice

"חברת LiveDns Ltd, ברצוני להודות לכם מקרב לב על טיפולכם המהיר והמקצועי ולהביע את שביעות רצוני המלאה מטיב הביצוע ועמידתכם בלוח הזמנים הצפוף. אני ממליץ עליכם בחום רב כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום וכן כעל חברה דייקנית ואמינה ביותר."
אחסון אתרים

בכבוד רב, יצחק אידלמן
'אידלמן מערכות'