ניהול ותחזוקת שרתים

 

ניהול ותחזוקת שרתים, שירותי מומחה ואינטגרציה

אנו מציעים שירותי מחשוב כוללים לניהול ותחזוקת סביבת המחשוב הארגונית. כל השירותים מתבצעים על ידי מומחים, מייעלים את העבודה וחוסכים בעלויות השוטפות.

אינטגרציה ומיגרציה

מתמחים במתן שירותי אינטגרציה ומיגרציה לצרכי הגירה לענן של מערכות on premise, כמו גם שדרוג שרתים, התקנת ציוד חומרה וקינפוג ציוד אבטחת מידע ותקשורת.

שירותי מומחה

מגוון שירותי מומחה של אנשי IT מנוסים, מתכנתים, אנשי system, גרפיקאים וטכנאים. השירות מתבצע על בסיס בנק שעות או על בסיס פרוייקט לפי איפיון.

ניהול ותחזוקת שרתים

תחזוקה שוטפת, פתרון תקלות וניהול שרתים מבוססי Windows ו Linux על בסיס עלות חודשית קבועה. היתרון הוא חסכון בעלויות והעלאת הזמינות.

ניהול ותחזוקת שרתים

אנו עוסקים בניהול ותחזוקת שרתים מזה שני עשורים. במרוצת השנים צברנו ניסיון רב בתחזוקה של שרתי Web, שרתי Terminal, שרתי App, שרתי Mail, שרתי Data, שרתי ERP/CRM ושרתים ארגוניים מרכזיים אחרים כגון: Active Directory.

שרתים הפכו במרוצת השנים לליבת העסק ויש לשמור על רציפות השירות ועל המשכיות עסקית, כאשר אלו מחייבים ביצוע תחזוקה וניהול שוטפים לשרתים ולמערכות הפועלות תחתיהם. אנשי System בכירים ומנוסים של החברה מבצעים ניטור שוטף 24X7 של השרתים ושל שירותים קריטיים ומוודאים כי הם פועלים בצורה רציפה ותקינה ללא תקלות. אנו מתמחים בתחזוקת שרתי Windows במבחר גרסאות וכן בתחזוקת שרתי Linux על הפצותיו השונות ומכירים בצורה מיטבית את מערכות ההפעלה, את התקלות הידועות ואת דרכי הטיפול לשם השבת שירותים לפעילות מלאה במהירות וביעילות.

כחלק מהליך ניהול ותחזוקת השרת אנו מבצעים פעולות תחזוקה שוטפות כמו גם פעולות pro active לשם מניעה מראש של תקלות ומקרי קצה העלולים לגרום לבעיות. אופן הניהול שלנו מאפשר שיפור ביצועים לשרת, כולל הפקת דו"חות ומתן ייעוץ לשם הרחבת משאבים או הוספת רכיבים. בנוסף, במסגרת שירות הניהול אנו מבצעים בדיקות אבטחת מידע הכוללות בין השאר עדכוני מערכות הפעלה, ניהול חומת אש פנימית, הגדרת הרשאות, חסימת גישה למורשים בלבד, ניקוי שטח דיסק, מעבר וטיפול ב event log ובדיקת פעילות כללית וביצועים של השרת. כמו כן, אנו מפעילים מנגנוני ניטור ממספר מיקומים בעולם המתריעים לנו במקרה של תקלות ו/או עומסים ומוודאים כי אכן מערכות הגיבוי ופעילות מערכות האנטי וירוס המותקנות בשרתים פועלות כראוי.

בהפעלת צוות LiveDNS לצרכי תחזוקה וניהול השרתים שלנו תהנה מעבודת אנשי סיסטם מעולים הזמינים לך בכל עת ותוכל לחסוך בעלויות אנשי מחשוב פנים אירגוניים כמו גם בעלויות העצומות שבאות לידי ביטוי במקרים של השבתות ארוכות, בהן כלל עובדי החברה הופכים חסרי מעש.

אינטגרציה ומיגרציה

ההתקדמות הטכנולוגית המואצת מביאה עימה צורך מוחשי בפעולות מיגרציה ושדרוג מערכות בכל ארגון, אם במעבר למערכות הפעלה חדשות, דרך רכישת חומרה וציוד מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע חדש ועד לפרויקטים של הגירה לענן.

צוות אנשי המחשוב של החברה כולל ארכיטקטים לתוכנה, חומרה ותקשורת שמלווים פרויקטים החל משלב מיפוי הארגון, דרך הבנת הצרכים, בניית אפיון מדוקדק ועד ליישום בפועל של ארכיטקטורת מערכות המידע שנבחרה. במסגרת המפגש עם הלקוח אנו מבצעים מיפוי מלא וממליצים על הפתרון המתאים ללקוח הן בהיבט העסקי והן בהיבט של מסגרת תקציבית קצרת מועד ולטווח ארוך.

הליך הגירה של מערכות מחומרה פיזית on-premise לענן דורש ידע וניסיון רב על מנת שהמהלך יתבצע ללא השבתה וללא נזקים ונדרשת מומחיות גבוהה בהטמעה של כלל מערכות הארגון לסביבה החדשה תוך כדי הקצאת המשאבים הנכונים ותכנון נכון בהיבט מקיף של כל מנגנוני אבטחת המידע ותכנון רשת. במסגרת ההגירה לענן אנו מבצעים פעולות P2V ו V2V מורכבות מסביבות פיזיות לוירטואליות כמו גם מסביבות וירטואליות פנים ארגוניות ו/או מיושנות למערכות הענן החדשות והמתקדמות של LiveDNS. בנוסף, הידע שלנו מאפשר לנו לבצע עבודות מיגרציה של שדרוג שרתים ממערכות הפעלה ישנות למערכות הפעלה חדשות במקצועיות ובמהירות ותוך חיסכון במשאבים עד להצבת הלקוח בקדמת הטכנולוגיה.

לקוחות רבים נדרשים לפעולות אינטגרציה במהלך הפעילות העיסקית שלהם וכחברת אינטגרציה מובילה המספקת שירות ל 100 אלף לקוחות, אנו בעלי ניסיון מקיף באיפיון וליווי פרוייקטים הדורשים מומחי טכנולוגיה מהמעלה הראשונה. הצוות שלנו מתמחה בביצוע עבודות אינטגרציה במגוון רחב של טכנולוגיות ובהטמעה של חומרה ושירותי SAAS של מיטב היצרנים המובילים בעולם. LiveDNS הינה משווקת מורשית של חברות מובילות בעולם, ביניהן: Fortinet, Cisco, Juniper, CheckPoint, CloudFlare, COMODO ונוספות ובכך מתאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרון בשיטת Turn-Key מהקצה אל הקצה בפרקי זמן קצרים, בקפדנות ומומחיות יתרה לצד עלויות מופחתות.

שירותי מומחה

מאז 2001 אנו מספקים פתרונות אינטרנט לעשרות אלפי לקוחות מרוצים. במסגרת שלל הפתרונות אנו מציעים שירותי מומחה במגוון תחומי המחשוב, עם דגש על שירותי System וענן. בין השירותים אותם אנו מציעים ללקוחותינו:

 • הקמת שרתים פיזיים ווירטואליים.
 • מיגרציית מערכות, שרתים ואתרים.
 • שירותי מומחה בתחום ה System Linux.
 • שירותי מומחה בתחום ה System Windows.
 • הקמת פתרונות וירטואליזציה.
 • ניהול חומות אש.
 • הקמת פתרונות ניטור בישראל ובעולם.
 • ניהול ותחזוקת שרתים.
 • אופטימיזציה למערכות.
 • ייעוץ ואפיון מערכות ענן.
 • מתן פתרונות תקשורת.
 • יישום, הטמעה והפעלה של מערכות אבטחת מידע.
 • הטמעת פתרונות High Availability.
 • הקמת פתרונות Load Balancing.
 • הקשחת שרתי Web.
 • ועוד.

השירות מוצע במתכונת של בנק שעות או על בסיס פרויקט וניתן גם לקבל שעות מומחה על בסיס שעתי וללא כל התחייבות לטובת עבודות ופעולות של הגדרה וקינפוג שרתים, שדרוגים, תחזוקה, גיבויים, מימוש Best Practice וכו' על פי תיק אתר ועל פי הנדרש בפועל.

חבילות ניהול ותחזוקת שרתים

אנו מציעים 3 מסלולים עיקריים מומלצים לניהול ותחזוקת שרתים בענן.
על פי דרישה, ניתן לבנות חבילת שירות מותאמת אישית או להשתמש בבנק שעות מומחה.

חבילת ניהול בסיסי

חבילת ניהול מורחב

חבילת ניהול מלא

₪250/ חודש

₪500/ חודש

₪2,000/ חודש

הזמן הזמן הזמן
כלול בחבילה:
שעות תמיכה/ניהול שעה בחודש שלוש שעות בחודש 20 שעות בחודש
מספר קריאות עד 4 קריאות
(מינימום רבע שעה לקריאה)
עד 10 קריאות
(מינימום רבע שעה לקריאה)
ללא הגבלה
ניטור שרת 24X7
ניטור משאבים
ניטור שטח דיסק
התקנת חומת אש פנימית
*התקנת אנטי וירוס
הקשחת שרת
ניהול IIS/APACHE או אחר
פתרון תקלות
התקנת תוכנות
התקנת DLLs
עדכוני מערכת הפעלה
**ניהול גיבויים
ביצוע שחזורים
התקנת שרת מחדש
מיגרציית אתרי אינטרנט עד 5 אתרים חד פעמי עד 10 אתרים חד פעמי עד 50 אתרים חד פעמי
מיגרציית נתונים משרת קודם
ניהול חוקים ב Firewall פיזי של הענן
פעולות pro-active
הגנת DDoS
***סיוע והתקנת ממשק ניהול (cPanel/Plesk)

* רישיון אנטי וירוס כרוך בעלות נפרדת.
**שירות הגיבוי כרוך בעלות נפרדת.
***רישיון ממשק ניהול כרוך בעלות נפרדת.