שרתים וירטואליים למגוון פתרונות

אנו מציעים שרתים וירטואליים במגוון תצורות לפתרונות שונים
הנדרשים בארגונים עם אפשרות לצמיחה בשיטת Auto Scale

שרת Web

שרת זה משמש בד"כ להפעלת אתרי אינטרנט ומתקשר בפרוטוקולי HTTP ו HTTPS. באמצעות שרת ה Web ניתן להציג דפי אינטרנט המקודדים בשפות פיתוח שונות כגון: HTML, PHP, ASP.NET וכד'. שרתי web משמשים גם לשם הצגת תמונות וקבצים אחרים ברשת. השרתים הנפוצים הם: APACHE ו NGINX המבוססים קוד פתוח ושרת IIS המבוסס על טכנולוגית Microsoft.

ל LiveDNS ניסיון עתיר שנים בהתקנה וניהול מעולה של שרתי WEB.

שרת Web
שרת Terminal

שרת Terminal

שרת טרמינל הוא שרת המריץ "מקומית" תוכנות עבור המשתמשים כך שבפועל כל משאבי העיבוד תלויים בשרת ולא בתחנת הקצה. רכיב הטרמינל הינו רכיב תוכנה ברישיון משתמש המותקן כ service המשמש את המשתמשים המתחברים לשרת. הטמעת שרת טרמינל בארגון מאפשרת חיבור תחנות קצה הממוקמות פיזית במשרד או מחוצה לו לשרת וכן התקנה ריכוזית של תוכנות וסביבת עבודה אחידה.

אפיון והפעלת שרתי Terminal הינם דבר שבשגרה עבור LiveDNS.

שרת App

כיום כמעט לכל ארגון קיימת תוכנה המותאמת אישית לצרכי הארגון על פי תחום העיסוק – מרפאות, רו"ח, עו"ד, אדריכלים, מהנדסים, שמאים, סוכני ביטוח ועוד. על שרת האפליקציה מותקנות התוכנות הייעודיות והוא מהווה מקור מרכזי אליו ניגשים המשתמשים השונים לטובת שימוש בתוכנות ובאפליקציות בארגון. דוגמאות לתוכנות נפוצות: עו"דכנית, rapid-image, bina-2000, קומיט, משפטית ועוד.

מהנדסי LiveDNS מתמחים בהתקנת שרתים ייעודיים לאפליקציות.

שרת App
שרת Mail

שרת Mail

שרת דואר נמצא בשימוש של כל ארגון, אם באמצעו גורם צד ג' או באמצעות שרת דואר פרטי. שימושי שרת הדואר הם בראש ובראשונה לקבלה ושליחה של דברי דואר אלקטרוני. ניתן להתקין שרת דואר לצרכי דואר יוצא בלבד (SMTP) או גם לקבלת דואר באמצעות פרוטוקולים אחרים כגון: POP3, IMAP. שרת הדואר הנפוץ מבית מיקרוסופט הוא Exchange כאשר ניתן לבצע התקנות ולהריץ שרתי דואר רבים אחרים.

LiveDNS התקינה מאות שרתי דואר מבוססי לינוקס ווינדוס בהצלחה!

שרת Data

שרת בסיס נתונים ייעודי להרצת תוכנה המספקת את שירות בסיס הנתונים והינו מקור מוגדר לאחסון נתונים אותם ניתן לאחזר ולעבד באמצעות שאילתות. שרת זה קריטי לארגון כיוון שעליו מאוחסנים כל הנתונים הרגישים שנכתבים משלל מערכות, ביניהן: אתר אינטרנט, מערכת לניהול לקוחות, תוכנות שכר וכדומה. שרתי בסיסי נתונים פופולריים כיום הם: MySQL, Microsot SQL, MariaDB, MongoDB.

אנשי ה System של LiveDNS מנוסים בהתקנת שרתי ה DB הנפוצים.

שרת Data
שרת ERP/CRM

שרת ERP/CRM

שרת זה כולל את מערכות ניהול משאבי הארגון והתהליכים העיסקיים המתחרשים בו (ERP) ו/או את מערכת ניהול הלקוחות וההתקשרויות מולם (CRM). שתי המערכות הנ"ל כוללות לרוב מודולים של בילינג והנהלת חשבונות. המערכות הנפוצות בישראל הן: SAP, PRIORITY, חשבשבת. לרוב מותקנות על שרת זה גם תוכנות ייעודיות אחרות לטובת ניהול פרוייקטים, ניהול שכר וכדומה, על פי צרכי הארגון.

LiveDNS מפעילה שרתי CRM/ERP רבים עבור ארגונים מובילים בישראל.

שרת Active Directory

ה Active Directory הוא שרת מרכזי בארגון לניהול אובייקטים ברשת, כגון: משתמשים, קבוצות, מחשבים, מדפסות, שרתים ועוד.

AD מאפשר ניהול ושליטה מרכזיים של משאבי המחשוב בארגון, תוך שימוש בכלי GPO לשם החלת מדיניות ארגונית, התקנת תוכנות מרחוק לכלל משתמשי הארגון או למחלקות ספציפיות וכן הגדרת הרשאות עבור משתמשים באמצעות הרשאות NTFS.

ב LiveDNS נצבר ידע וניסיון רב בהתקנה וניהול בפועל של שרתי AD.

שרת Active Directory
שרת DNS

שרת DNS

ה DNS מאפשר לתרגם את כתובת ה IP שם מתחמים לכתובת URL. שרתי ה DNS הם בסיס האינטרנט בעולם, בלעדיהם לא ניתן לקיים רשת אינטרנט מוסדרת. בארגונים רבים ישנה דרישה לשרתי DNS פרטיים המותקנים תמיד במתכונת Master-Slave לשם זמינות השירות ולרוב נהוג לבצע התקנה בחוות שרתים שונות של שרת ה DNS הראשי ושרתי ה DNS המשניים למקרה של תקלות חווה או התקפות על קווי תקשורת.

בעזרת LiveDNS ניתן להקים שרתי DNS אמינים במהירות ובפשטות.

לקוחות ממליצים

אנו משרתים נאמנה ובהצלחה עשרות אלפי לקוחות על בסיס יומיומי שוטף. שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום הינם השקט הנפשי שלכם, בואו והצטרפו אל לקוחותינו המרוצים ונעמוד לרשותכם.

"לחֱבְרֶה המקסימים ב LiveDns Ltd, תודה על השרות הנפלא על העזרה והעצה שתמיד ניתנת עם כל הנשמה והרצון הטוב. לא אכזבתם ולו פעם אחת במשך השנים שאנו עובדים יחד. נהנית משיתוף הפעולה והעבודה אתכם."
אחסון אתרים

ליאורה
חברת זכאי.קום

"יגאל וצוות LiveDns
לאחר חודשים של עבודה מאומצת, אנו מגיעים, בעזרת שיתוף פעולה מלא מצדכם, לאתר LastPrice , איכותי, אמין , חזק, מעוצב, ונוח לשימוש הגולש.
אלפי תודות לכולכם, ובמיוחד ליגאל שתמיד דואג לפתור כל בעיה על הצד הטוב והמקצועי ביותר, לשפר, להציע, ולסדר!
אנו מאחלים לכם איחולי הצלחה, ומודים לכם על כל השירות.
ללא כל ספק, חלק נכבד מהצלחת האתר, נזקף לזכותכם! היתה זו הבחירה הנכונה לבחור LiveDns."
אחסון אתרים

ליאור חמו
מנהל אתר המכירות LastPrice

"חברת LiveDns Ltd, ברצוני להודות לכם מקרב לב על טיפולכם המהיר והמקצועי ולהביע את שביעות רצוני המלאה מטיב הביצוע ועמידתכם בלוח הזמנים הצפוף. אני ממליץ עליכם בחום רב כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום וכן כעל חברה דייקנית ואמינה ביותר."
אחסון אתרים

בכבוד רב, יצחק אידלמן
'אידלמן מערכות'